| andrei09lucian a întrebat:

Cum fac sa imi pun pagina de pornire Google? Am Mozila Firefox!

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Deschizi Firefox, apoi dai click pe Tools---Options---Homepage si introduci http://www.google.com. Click pe Ok si gata. Succes!

19 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

Deschide google si in partea de jos te intreaba daca doresti ca google sa fie pagina de pornire, dai click acolo si iti ramane setata ca pagina de deschidere, cel putin la mine asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc la toti!
cu ajutorul vostru am reusit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa fie google prima pagina de start?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi Firefox apoi tools---options---Homepage http://www.google.com Ok apoi si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut aceeasi problema, si cu ajutorul vostru am reusit! Va multumesc, MVescu.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iei pe mause o pagina google si o muti pe casa de sus unde reveneai la pagina de pornire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms kratoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hay sa traiesti mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pun google ca pagina de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bine am priceput da mie numi scrie jos selecteaza google ca pagina de pronire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei baiatu urat dai la unelte sau tuls si optiuni sau optouni internet scrii la pagina de start si scrii http://www.google.comsau ro daca o vrei in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in panoi configuratii si apoi in internet conect si peurma scrii sus in loc de ce ai acolo firefox www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu scrie jos : alege google ca pagina ta de pornire, trebuie sa ai sus o casuta mica si langa casuta aceea este o sageata. Da click pe sageata si apoi pe : Add or change home page si vei avea google ca pagina de pornire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi mozila fireox apoi dai pe tools si dai pe options... acolo va scrie home page stergi ce scrie pe home page si scrii: http://www. google.ro/apoi dai pe ok si ai terminat. Papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la internet explorer cum pun ca pagina de pornire Google?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc roxana si am un raspuns la inrebarea ta mai intai trebuie sa scrii:dowloand google la revedera sper sa iti mearga mie una mi-a mers

| delyutza a răspuns:

Ms a mers aia cu tools-options homepage