| virusxxx112 a întrebat:

Cum fac sa imi restaurez sitemul pe windows XP ca am incercat la Start > all programs > acesories > sistem tools > System Restore dar apoi ce trebuie facut ca nu merge sa-mi localizez partitia.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Păi nu ai cum să-ţi selectezi partiţia. Din acea fereastră îţi alegi data la care să ajungi cu restaurarea.

| Breban_Radu_1991 a răspuns:

Daca doresti sa instalezi sau sa formatezi windows xp iti trebuie un cd bootabil(cu licenta sau poti sa creezi unul, sunt multe tutoriale) dupa care sa il introduci in pc si cand se deschide calculatorul apesi tasta F8 si acolo v-a trebuii sa selectezi CD-ROM, dupa care creezi partitiile si de aici in colo e forte simplu.