| Oanny a întrebat:

Cum fac sa ma joc chicken invaders easter edition cu alti prieteni? adica eu de pe un calculator si celalalt de pe alt calculator? stiu ca undeva imi apare game keyword, care e ala? plz help meeecrying(

Răspuns Câştigător
| arn64 a răspuns:

Este jocul cicken invadators 3 revenge of the yolk, care are variante christmas easter si probabil si altele, intre ele difera doar desenul monstriilor.Eu am christmas edition si a mers. Ia-ti chritmas editon happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fgg ggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prost esti sdica nu stii dai la pornire joc apoi pe ultima varianta cap patrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...wwwwwwwwww

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mata joacate vaco sau boule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai strong ia-l de acolo si ai un bonus nu expira pentru ca am si eu jocul si strongul.