| EuTeIubescBa a întrebat:

Cum fac sa nu se mai vada walul? [ pe facebook ] P. S : Am facebooku privat, dar mi se vede peretele. straight face
Cel mai rapid primeste funda daca este bun raspunsul :*

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Daca vrei wall-ul pe privat.atunci ceea ce postezi tu nu mai vede nimeni, adica nu mai are rost sa postezi nimic.ma refer la prietenii tai
http://www.google.ro/......tp?/imgres unde scrie EVERYONE adica toata lumea, alegi sa vezi doar tu.si nimeni nu mai primeste notificari de la tine
daca vrei sa nu vada nimeni ce ai pe perete di afara cercului tai de prieteni dai aici https://www.facebook.com/settings/?tab=privacy modifici setarile;)

| EuTeIubescBa explică (pentru TheFACKYouTub):

Deci mie nu mi se vede aia, se vede daca imi scimb poze de profil, daca comentez cuiva ceva.

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru EuTeIubescBa):

Aia se vede la toti nu ai ce sa faci.eu te-am ajutat ti-am explicat ce trebuie sa faci in ambele cazuri.acum sa inteleg ca nu primesc funda sad
daca ziceai asa de la inceput, iti scriam ca nu ai ce sa faciwinking