| ImvuSuperStar a întrebat:

Cum fac un avatar miscator in Imvu!

Răspuns Câştigător
| Strawberry89 a răspuns:

Merge cu photoscape, deschizi photoscape-ul si sus scrie viewer, editor etc si dai la Animated Gif, acolo bagi cate poze vrei si salvezi cu o dimensiune mai mica, ca sa o poti puneca avi si setezi si cat de repede sa se miste adica timpu', sper ca o sa reusesti si ca te-am ajutat, daca vrei fundita sa-mi daii>:d

2 răspunsuri:
| Michie_8687 a răspuns:

Cu GIMP sau Photoshop. găseşti tutorial pe youtube.

| lolyalexa a răspuns:

PAi vezi si tu la shop lucruri ieftine si frumoase, o casa mare si poti da si la dress me si faci o fata mai ciudatabig grin