| Yoggy a întrebat:

Cum fac un blog, gen sa dezbat anumite discutii... cine ma poate ajuta sfaturi ma puteti contacta pe Facebook "Gabi Nituca " si intagram "gabitu6112" multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| grandebgd a răspuns:

Daca doresti sa faci ceva serios te sfatuiesc sa iti cumperi un domeniu, host si tocmai dupa sa instalezi wordpress. Daca doresti ceva simplu sau rapid intra pe blogspot.com sau wordpress.com si iti faci de acolo un blog ai ghiduri care te ajuta acolo bft.

| DigBick a răspuns:

Intri pe www.blogger.com si apesi pe creare blog.