| Bteen a întrebat:

Hey. De curand mi-am facut un blog si vreau sa-l updatez.Problema e ca nu prea am vizitatori.Ma puteti ajuta cu sfaturi, pareri? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele prietenilor de aceasta si altora si o sa ai multi vizitatori. SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite linkul de la blogul tau la toate persoanele din lista ta si rogai frumos sa dea mai departe linkul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite linkul de la blogul tau la toate persoanele din lista ta si rogai frumos sa dea mai departe linkul