| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Cum face-ti semnele astia: «º°"˜¨ sau sa scrieti mai asa: ßℓąςκ Đε√ιℓ? ceva program sau site de unde as mai putea lua mai multe genuri de semne?thinking Ms DAU FUNDAAAAA

Răspuns Câştigător
| fetita97 a răspuns:

Http://www.messletters.ru/ sorry doar in rusa am gasit, sper sa iti dai seama cum.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din Microsoft Word/Insert/Symbol, bifezi semnul respectiv apoi clic pe Shortcut key si indici comanda cu Ctrl+o litera sau un semn de pe tastatura(sau cu alt si la fel), dai Assign si Close. Cu comanda respectiva poti oricand sa scrii simbolul respectiv.

| DiDi a răspuns:

E foarte simplu. Toate simbolurile astea se găsesc în Microsoft Office Word, orice calculator trebuie să-l aibă. Dai click pe bara de start, " All programs", " Microsoft Office Word ". După ce ai intrat în program, pe bara de sus este " Insert ", iar apoi " Symbol ". Acolo o să le găseşti pe toate.

| fetita97 a răspuns:

Pai dai fundita lui cine a scris primul big grin

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Scuze nu de aici

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے explică:

Scuzati-ma dar toate is fff folositoare si nu pot alege raspunsul castigator...