| Andreeaaaaaa a întrebat:

Cum faceti ca la un comentariu pe facebook sa apara numele cuiva albastru si cand apesi pe el sa te duca la profilu lui? fundawinking

Răspuns Câştigător
| delonia a răspuns:

Pui un @ si scrii numele imediat dupa @, de exemplu @Ion Popescu si te duce imediat la persoana pe care vrei sa o scrii happy

2 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pia simplu.

Oricui a lasat un comentariu la o poza ii apare numele inainte de comentariul propriu-zis. Daca dai click pe numele ala te duce la profilul persoanei respective.

Sau. daca vrei sa fie scris cu albastru, tastezi numele persoanei respective si o sa-ti apara o lista cu prietenii a caror nume incepe cu literele pe care le-ai scris tu, u dai click pe prietenul pe care il vrei si dai enter ca sa se posteze comentariul. Apoi, daca te reintorci la poza, o sa-ti apara numele cu albastru si daca dai click pe el te duce la profilul lui.

Succes:*!

| UnuAltu a răspuns:

Scrii initialele numelelui si dupa iti apare lista de prieteni!