| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci sa-ti apara in lista de messenger doar cei care sunt online? Dau funditabig grin...Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Boo a răspuns:

Ctrl+h

29 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ctrl si f apasate la un interval f apropiat de timp

| Emena a răspuns:

Pai dai Ctrl + F

| c0rn3l1uss a răspuns:

Ctr+h
sau
Ctr+f

| Mjdolhfi a răspuns:

Ctrl+f

| hiphopbeatz a răspuns:

Ctr+h

| Lora_6439 a răspuns:

Selectezi lista si dai Ctrl + H sau Ctrl + F sau Contacts > Show/Hide > Offline Contacts

| ilovemusic a răspuns:

Ctrl+f

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

este un program care trebuie sa il instalezi.www.detectinvisible.me intra pe aceasta adresa si downloads acest program si instaleazal.succes, sper ca ti-am fost de folos

| Zambet a răspuns:

Control + f

| valThina a răspuns:

Apesi ctrl si h in acelasi timp

| dyddyyyx18 a răspuns:

Ctrl + h

| e m i l y a răspuns:

Ctrl+f

| zuzu_3087 a răspuns:

Ctrl+f

| Drunkenhearts a răspuns:

Ctr+h

| criss:) a răspuns:

Ctrl+f si tot asa o dai la loc...adica sa fie si cu cei offlinewinking

| eu_8583 a răspuns:

Ctrl + h. si invers!

| Green a răspuns:

Control + F (tine mai mult de 1 secunda ctrlwinking )

| Frozen a răspuns:

Te duci la contacts la sageata aiai si debifezi "Show offine contact"

| GabrielaIoana a răspuns:

Dai la meseenger.pe bara de sus la contacts si dupa aia la Show/hide si dai clic pe offline contacts( si va disparea disparea bifarea din fata) sau mai simplu dai pe Ctrl+H

| lil_2808 a răspuns:

Pai daca vrei sa-ti apara in lista de mess doar ce`i online apesi deodata ctrl+f
,,, sper sa-ti fie de folos!winking>big grin

| sufletzeldegheatza a răspuns:

Ctrl + f

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai pe ctrl si F big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand iti apare lista cu cei online si offline la un loc, tii apasat pe ctrl si h in acelasi timp, apoi dai drumul...si gatahappy

| Fllly a răspuns:

Ctrl and Fwinking

hai... fundita happy

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a răspuns:

Ctrl + H
Ctrl + F
Contacts > Show/Hide > Offline Contacts

succes!

| unknown_5004 a răspuns:

Ctrl + F. Iti explicam si care ii ctrl. u?big grin

| mariapow a răspuns:

Pai ctrl si in acelasi timp si H happy

| vvyoo a răspuns:

Dai la contacts si apoi la show empty groupswinking