| Nico1368205 a întrebat:

am un prieten care nu imi apare in lista de prieteni la messenger... daca dau la invisible detector spune ca este online...asta inseamna ca mi. a dat sa-mi apara invisible sau mi. a dat ignor?

5 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

Inseamna ca e online acum ca nu raspunde cine stie de ce ce-iai facut

| Nico1368205 explică (pentru deavolu):

Nu i.am facut nimic...azi l.am bagat in lista si nu.mi apare...dar prietenei mele da.

| deavolu a răspuns (pentru Nico1368205):

Pai are facute setarile la msg sa nu il vezi tu
la msg poti face sa te vada numai anumite persoane

| Nico1368205 explică (pentru deavolu):

Ok.mersi de ajutor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poate fi online fara ca tu sa stii, daca a facut setarile necesare.Numai bine.