| patricia7 a întrebat:

Cum hranesc domnisoara de pe Lady. Popular? Plsss raspun urgent!

Răspuns Câştigător
| JustMeBăi a răspuns:

Pai te duci la Market si cumperi ce mancare si bautura vrei, apoi dai click la My Items si apesi pe mancarea, bautura pe care ai cumparat'o.happy

4 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Te duci la market, cumperi mancare si apesi pe aliment.
Pa! happy

| xSp0nge a răspuns:

Mergi la piata...iti iei ce vrei de acolo. Dupa ce ai cumparat iti apare ceva articolele mele. Intri acolo. pui pe ce ai cumparat si gata! Funda?

| Biutzu a răspuns:

Dupa ce te duci si cumperi de la market nu iesi de acolo si ai scris mare acolo unde scrie bauturi etc primul sus obiectele mele dai clic pe fiecare si gata

| patricia7 explică:

Raspuns. Scuze laughing