| BoAAAAA a întrebat:

Cum il cheama pe Daniel din "Iubiri secrete" in realitate?

14 răspunsuri:
| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a răspuns:

In acest video sun toti actorii cu numele lor

| RareşTPUro a răspuns (pentru rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff):

Ba nu e adevarat. Iubiri Secrete este o reality-telenovela, numele lor nu sunt reale este nume fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amir Gawabreh

Răspuns utilizator avertizat
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Numele său adevărat este Fabian Robles. Succes!

| And4rr a răspuns:

Daniel Voicu cred la finalul fiecari emisiuni scrie personajele fi atenta si o sa vezi!

| Blonda00 a răspuns:

Fabian Robles

| Criss22 a răspuns:

Si eu am cautat peste tot dar nu am gasit nimic pana acum

| elex a răspuns:

Numele real al lui este Amir Gawabreh sper ca te-am ajutat happyfundahappybig grin

| Popadorian123 a răspuns:

Pai nu chiar sunt sigur dar fabian dupa mine dar mai cauta in continuare ca eu nu il cunosc inca funda!

| Stavarache_Marius_1977 a răspuns:

Amir Gawabreh, Iordan, de profesie dansator are o fetiță de 4 ani

| samm a răspuns:

Amir Gawabreh (Daniel din Iubiri Secrete)

| Gawabreh_Amir_1990 a răspuns:

Pai,salut sunt eu poti sa intri pe facebook-ul meu;):http://www.facebook.com/amir.gawabreh.3?ref=tn_tnmn

| 313179 a răspuns:

Nu stiu dar as vrea sa stiu py k is stiu pe toti ceilalti