| ana_5516 a întrebat:

Cum imi curat porcul la Barn Buddy?

Răspuns Câştigător
| Lovepoison a răspuns:

Da click pe manusa aceea maro din dreapta ta si dupa aceea da click pe porc si l-ai curatat. Sper ca te-am ajutat! happy

5 răspunsuri:
| Roxidd19 a răspuns:

Iti iei din bara manusa si dai click pe el

| Madi_8495 a răspuns:

Dai click pe el si apara un burete care il spalawinking

| Madi_8495 a răspuns:

A da si dai click inainte pe manusa maro(cu care recoltezi)big grin

| alessya26 a răspuns:

Da pe manusa cu care culegi recolta si apoi pe porc si se curata singur. Sper ca te-am ajutat kiss. Vezi ca toate se fac la fel!

| alessya26 a răspuns:

Da pe manusa cu care culegi recolta si apoi pe porc si se curata singur. Sper sa iti fie de ajutor!