| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac gradina la jocul molehill empire?

Răspuns Câştigător
| SellyMyIdol a răspuns:

Pai am si eu cont, acolo la unelte sunt niste morcovi si verzi, dai click pe ele si le infipti in pamant acolo unde vrei, vine un client si le dai verzile sau morcovii care au fost plantati! Apoi dupa ce faci 10...Nu stiu cati bani Te duci la oras si acolo cauti piata! Acolo ai niste unelte jos si dai click pe lee si le pui in sac, vine primarul iar tu trebuie sa ii dai banii care iti arata acolo, bine, trebuie sa ai peste 9 banibig grin Si ai vandut, si vi din nou in gradina ta, si plantezi di nou, ca o sa cumperi de la magazin! Sper ca ti-am fost de ajutor!

17 răspunsuri:
| Bilqux a răspuns:

Multumesc frumos pentru ajutorwinking am lv 3 acumhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te inregistrezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma lochez? ca nu merge de loc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa-ti faci expo-gradina trebuie sa dai la profil unde scrie expo-gradina si dai edidtare success

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi da eroare findca zice ca am adresa invalida, ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci bani plantand primele legume care ti le da jocul. dupa ce ai bani poti sa iti cumperi alte cele si iti poti face gradina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nivelul 8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu cresti legume dupa ce te inrejistrezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inregistreazate proasto si joaca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SellyMyldol le infiptirolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumperi legume si fructe le plantezi si apoi astepti sa creasca dupa care le vinzi si gata