| xselenagomezx a întrebat:

Cum pot creste lvl la molehill emprie jocul acela cu gradina? funda:X:X:*

1 răspuns:
| emilie_8883 a răspuns:

Hehee si eu joc molehillhee hee. pai lvluri se fac dupa ce plantezi. le lasi sa creasca dupa le "dai cu coasa"hee hee. pe vreme ce plantezi mai multe plante. faci si lvl. dupa primul lv iti da posibilitatea sa cumperi plante noi si cu acelea faci mai repede lv decat cu primele.de ex. ai salata si cartofi.si ai facut lvl.iti da ridichi si castraveti (sau nu mai stiu) si le plantezi pe ultimele. si tot asa. eu joc pe. ro. daca mai vrei sa vb...add rocsanna. sper ca teàm ajutat. te pup:*