| GabiD a întrebat:

Cum imi fac un blog gratis pe wordpress? Ce fac cu el? Cum adun oameni? Are cineva?happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci cu el, atunci wordpress s-ar putea sa fie prea greu pentru tine. Incearca ceva mai usor ca blogger sau webnode, nu au asa multe butoane sa-ti prinzi urechile, dar tot poti face chestii faine cu el.
blogger.com
webnode.ro

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - e usor de folosit, iar la nevoie ai forum.ucoz.ro unde gasesti numeroase sfaturi si materiale ajutatoare.

| Romeo44 a răspuns:

Salut,dai acolo la get started parca si apoi completeaza ce iti spune si dai la create blog.De acolo te descurci.