| Amrooo a întrebat:

Salut..Stiti daca se poate urca o tema wordpress pe un blog gazduit gratis la wordpress.com? Daca da atunci cum?

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Din pacate nu. Dar de la setari, poti sa iti schimbi fundalul, background-ul.
Marimea textului, si culoarea acestuia, poti sa schimbi doar daca ai un cont PREMIUM. Sau, alegi o alta tema, una din cele disponibile gratuit.

| Amrooo explică (pentru SimionAlexandru):

Stiam asta..Insa am facut o diferenta intre un blog de la wordpress.com si unul de la alt site care iti ofera si ftp, iar cel de la wordpress apare cu toate articolele in google pe cand cel de la celalalt site apar doar odata. Oricum mersi de raspuns.Ai funda!big grin

| SimionAlexandru a răspuns (pentru Amrooo):

Multumesc frumos. Apreciez. Daca ai nevoie de orice alt ajutor, id-ul meu este: mereu. pozitiv@yahoo.com