| AndreyIstetul a întrebat:

Cum imi pot creste cel mai repede populatia pe jocul Travian de pe web?

Răspuns Câştigător
| Wtf9000 a răspuns:

Nu ai cum altfel, decat sa joci normal. Doar sa ai noroc sa nu te atace cineva, si sa-ti fure resursele.hee hee

3 răspunsuri:
| AllenTJ a răspuns:

Get a life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil intrebi asta pentru ca ai cont pentru gold.Pai prima data si cel mai important ar fi sa iti alegi tribul romanilor deoarece acestia pot construi si o cladire si un camp de resurse in acelasi timp. Daca mai ai si pe cineva sa te ajute cu niste resurse e si mai super. Poti sa te inregistrezi pe un server inceput de mult timp si unui vecin ii poti spune:ajuta-ma ca te ajut si eu si...BINGO.A si inca ceva:oricat de tentat ai fi sa te inregistrezi pe speed. just don't do it. E mai greu. Sper ca o sa te ajute. Spor la jochappy

| DjBeeBot a răspuns:

Chiar acum ruleaza pe site-ul nostru prima runda oficiala a jocului Black Travian! Acceseaza si tu site-ul, inregistreaza-te si sa ai spor la farmat!
http://blacktrav.no-ip.org