| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cum imi pot descoperi talentul ascuns?

Răspuns Câştigător
| SadRomance a răspuns:

Ia-o usor, incearca sa vezi pe ce te axezi mai mult.
Poate talentul tau e muzica, dansul, sportul, pictura, gastronomia.etc. exista multe forme de a aflahappy
Cu talentul te nasti si il dobandesti pe parcursul vietii>big grin

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Din intamplare, caci din pacate daca e ascuns e greu de gasit...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Scobeste mai adanc...

| FesCuDungi a răspuns:

Incercand sa faci mai multe lucruri la care crezi ca esti bun?

| viky98 a răspuns:

Pai nu poti sa zici Talent arata-te ca si cand ai zice Sesam deschide-te. O sa il descoperi cu timpulwinking

| paulaaaaa a răspuns:

Incearca diferite sporturi, hobby-uri, activitati noi.

| lorena_8651 a răspuns:

Incearca mai multe sporturi sau sa desenezi de toate