| coMpLeT a întrebat:

Cum imi pot face cont pe metin2gx server3?

8 răspunsuri:
| christi18 a răspuns:

Am sa-ti dau eu unu: nume:zxcasdqwe22 parola:idiot2

| coMpLeT explică:

Server3, 3, ca pe 1 si 2 stiu si eu sa imi fac cont dar sunt inregsitrarile inchise, eu vreau sa imi fac cont pe server

| coMpLeT explică:

Ba mai bine taceti ca sunteti obositi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si p server 1 sau server 2 loll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe sait si ii dai inregistrare scrii numele si parola numele tau etc... poate iti zice inregistrarea ta a avut loc trebuie sati trimitra imeilu si intri. dar mai intai daulandeazal ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpluu...intri pe site dai cont nou pe metin2GX sau inregistrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba server 3 nu merge sa-ti faci account pentru ca ei lucreaza inca la server 3 de astawinking

| Jojo99 a răspuns:

Downloadeaza jocul si cand incepi sa-l joci va scrie cont nou.In rest conteaza pe mine!