| Pikuu a întrebat:

Cum imi pot pune sora, frate, mama, tata, etc pe facebook tinand cont k acum am cronologie(timeline)? Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| crina9090 a răspuns:

Dai la profilul tau, sub poza de profil ai un chenar cu informatii, sub acel chenar scrie,despre,dai clik pe el,apoi ti s edeschide o pagina cu mai multe informatii. dai mai injos unde scrie familie, apoi dai la editeaza, si mai departe de descurci big grinbig grin:

2 răspunsuri:
| NesScaFe a răspuns:

E ff sinplu dai la family si dai pe creionul acela de editeaza si ii dai afara pe cine nu vrei stiu ca tie jena fata de pr tai si eu am facut la fel cu mama laughing

| Resiga a răspuns:

Undeva sub datele tale de sub poza de profil scrie "despre"si apesi acolo si undeva mai in josul paginii apare si familia...si apesi pe butonul din dreapa sus "editeaza"si acolo poti sa iti pui ce vreibatting eyelashesFundaa?batting eyelashes