| username_8290 a întrebat:

Cum imi pot pune un avatar pe bravonet?

Deci dau s pun avatarul (100*100) si imi spune sa selectev partea dorita. Cum selectez?

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Deschide imaginea pe care o vrei in paint, de acolo da image properties si alege width and height 100/100
vezi sa alegi o imaine patratoasa ca sa nu fie distorsionata
o selectezi in paint si tragi de coltul dreapta sa o micsorezi

| username_8290 explică:

Cat sa o micsorez? ca de micsorat nu e problema. o micsorez in PS. da cat sa fie 50*50?

| username_8290 explică:

Avatarul meu este 100*100 de pa site zice sa selectez partea dorita. cum selectez?