| Diddy a întrebat:

Pentru cei care folsesc ShMessenger :
Cand vreau sa`mi schimb avatarul. Da, dau la optiuni, aleg d`acolo imaginea care o vreau [ din telefon ] si mi`o pune cu numele acolo intr-o lista [ unde doar cea selectata apare ] si pot doar sa o asund [ "Hide" ] si sa o elimin [ "Remove" ].
Intrebarea mea este urmatoare: Cum selectez imaginea respectiva, sa`mi apara la avatar?
Funda. :X

1 răspuns:
| adeedyaa a răspuns:

Pai faci ce ai zis si iesi de pe id si vezi ca iti apare avatarul fundita a aa aa a plzz pupyyyyyyyyyyyyyyyyy