| Nane a întrebat:

Cum imi pot schimba numele de la messenger? acela care apare cand scriu ceva altei persoane, vreau sa ii apara persoanei numele care l-am schimbat.

Răspuns Câştigător
| alessutz11 a răspuns:

Deschizi messu, te uiti sus(ai mai multe optiuni), dai click pe My Contact Details si iti apar o gramada de chestii. Te duci la "Name" si scrii ce vrei.

Funda?hee hee (nu's genu care sa cerseasca funda, da' deh... asta e politica pe aici...)

2 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Dai click acolo sus la poza, dupa care contact details.si dupa scrii acolo ce vrei tu
Fundita?

| Daisy_5316 a răspuns:

Intri pe messenger - Acolo sus ai opţiunea "Messenger", dai click, iar mai jos vei găsi "My Contact Details". Îţi va apărea "Name" unde scrii ce vrei, apoi dai Save & Close.