| Alexutzu_7809 a întrebat:

AM o problema cu Yahoo Messenger 10. In fereastra de conversatie daca trimit ceva scris de mine si mai trimit altceva dupa tot de mine nu imi apare sub acelasi nume, imi apare de fiecare data cand scriu imi apar in stanga numele. Si eu vreau sa imi apara numele meu si tot ce scriu sub el. Adica sa nu imi apara defiecare data numele cand scriu. Ce shortkey exista pentru asta? Multumesc. *FUNDITA*

1 răspuns:
| Meganos a răspuns:

Instaleaza messenger 11 e mai stabil si eu am avut probleme.