| andreeutsa a întrebat:

Cum imi pot sterge conturile de hi5 si facebook, dau funditakiss

10 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Hi5...Intrii pe hi5, te loghezi, apoi sus in partea dreapta ai account, apesi click si scrie cancel my account dai click, iti scrii e-mailul si parola de la hi5 dai cancel my account
Facebook,,,,,, uite intra aici si apesi pe liku ala si iti stergi contul http://dan-blog.ro/cum-imi-sterg-contul-de-pe-facebook.html

| MimiPopescu a răspuns:

Facebook: Sus, cand intrii pe facebook, in dreapta scrie contul meu, dai acolo si o sa scrie dezactiveaza (jos de tot). Dai asta si gata
HI5: intri pe Hi5 si sus in dreapta scrie account sau contul meu. Eu il am in engleza. Dai acolo si o sa scrie mai jos un pic cancel my account sau dezactiveaza. Ceva de genul. Dai acolo si gata. [Bine cred ca trebuie sa bagi niste date (id, parola), nu stiu sigur], te descurci.

| Andrre a răspuns:

Pai dai acolo unde scrie " cont " apoi " anulare cont " si scrii emailul si parola

| lumeamea a răspuns:

Nu facebook nu viata
deci tu nu existi!
=]] perosnele care nu exista nu comenteaza
deci mucles =]]

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai la hi5 dai sus acolo unde apare animatia aia(fata sau baiat) si scrie cont. Apesi acolo si dau anulare conthappy congirmi emailul si parola si gata.

La facebook nu stiuhappy

| roxanikaroxanne a răspuns:

Pai am sters si eu un hi5. Iti stergi toate pozele, informaiile despre tine si aspectul il elimini! asa vei scapa de el si vei uita parola!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delete

| denis95uta a răspuns:

Pe hi5 dai la cont->confidentiale->anulare cont