| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cum imi pot sterge conturile de pe hi5 si facebook fundita care imi explica

5 răspunsuri:
| Hăgiul a răspuns:

De pe Hi5 nu stiu daca se poate, dar in mod sigur (100%) pe facebook nu poti.
Citisem un documentar in care se argumenta clar cum Facebook-ul vinde informatiile din profile, gusturile oamenilor, preferintele lor, trend-urile pentru a face bani.
Daca te intereseaza, Facebook baza de date CIA (youtube.com)

| Kiddduu a răspuns:

Deci la hi5
Te duci sus intr-o parte la cont sau setarile contului dai click apoi dai stergere/eliminare cont/profil...
Facebook Dai laprofil.la setarile contului. apoi gasesty acolo...succes

| Andreea_2128 a răspuns:

Hi5:http://elev.wordpress.com/......de-pe-hi5/
Facebook:Intri pe profilul de facebook, dai acolo in dreapta Contul meu/Setarile contului/Dezactiveaza cont. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| DedeDedycz a răspuns:

Pe facebook dai clik pe Account apoi de duci la Account settings. Acolo se afla Deactivate Account si dai deactivate asa este si la hi5winking.

| Cougar a răspuns:

'mneaţa. îţi poţi şterge profilul de pe facebook. înainte de asta, totuşi, recomand să-ţi ştergi cu mânuţa ta toate pozele şi chestiile de pe pe profil, după care să te duci aici: https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account - unde îţi ŞTERGI COMPLET, nu îţi DEZACTIVEZI profilul de facebook. there's a catch: după ce faci mişcarea asta, 14 zile nu ai voie să încerci să te reloghezi pe facebook, pentru că se reactivează. aşa că, dă-i delete şi stai departe de facebook 14 zile.

la hi5 e simplu: account settings - delete your account.