| Kitty1079 a întrebat:

Cum imi potvdresa perusul?

Răspuns Câştigător
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Ii dai drumu din colivie dar sa ai grija sa nu fie vreun geam deschis sau ceva sa se raneasca, iei putina mancarica in palma si astepti sa vina la tine, el se va pune pe umarul tau sau pe mana si cat timp mananca atunci poti sa il mangai cu degetelul pe spate sau pe cap, nu pe aripioare.Si daca vrei sa vorbeasca deschide televizorul si lasa-l langa el, v-a prinde multe cuvinte, si incearca sa vorbesti foarte mult cu el si o sa vezi ca el v-a prinde destul de repede.

1 răspuns:
| LeviAckerman a răspuns:

Ii dai drumul din colivie si il lasi sa se invete cu tine apoi va veni pe tine.Eu asa am facut cu al meu si a mers