| Alexxandru98 a întrebat:

Cum imi pun mai multi prieteni pe lista de la barn buddy hi5. am doar unu cum pot sa mai invit! please happy

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Este o imagine cu un omlulet cu un plushappy
Da click pe ea si iti apare o lista cu toti prietenii alege unu si e mai jos sa trimiti invitatiatongue
Trebuie sa accepte respectivul prieten si iti va aparea in listasmug
Funda?

10 răspunsuri:
| eu..sh doar eu a răspuns:

Acum la versiunea asta noua...tre sa dai akl in dreapta jos.la invite neighbors. dai click pe cei care vrei sa fie vecini(eu dau click pe totihee hee). sh dai invite sh gata. apoi trebuie sa ast pana accepta aia(daca acceptabig grin)
funda?big grin

| IrxnIroxyI a răspuns:

Dai pana la ultimul prieten in acea lista si dupa ultimul prieten iti apare o imagine cu un plus. Dai click pe ea si o sa ai acolo o lista din care sa iti alegiwinking. Good luck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna acum la noua versiune este un program'' buddy list'' si iti selectezi toti prieteni din lista eu am 2240 de prieteni pe barn buddy si dai invit prieteni si iti dau accept si gata e simplu sau mai exista o cale intri pe barn buddy si nu dai clik pentru a juca deschizi o noua pagina si intri pe un prieten de al tau si sus ii apare un cod copiezi codul fara litera p si intri la tine si dai paste si dai enter si daca clik pentru a juca si gata prietenu ti adaugat fara sa dea el accept succes daca nu ai inteles cautama la derby_country_2009 sau deejay_derby_u4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaahh prostanac de anonim ce esti.habar n-ai sa explici.ca sa nu mai zic ca habar n-ai sa scrii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaahh prostanac de anonim ce esti.habar n-ai sa explici.ca sa nu mai zic ca habar n-ai sa scrii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cu raspunsul anonim unde apare codul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vreeau sa imi mai apare lista cu invitati un prieten :*:*:*:*:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea prieten la barn buddy sa imi trimita invitatie
http://aliceuka.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do caut vecini

| cocosef a răspuns:

Cum se muta casa si celelalet dintr-o parte in alta