| JohannaStone a întrebat:

Cum imi pun pe Facebook in paranteza la Timeline-ul meu un alt nume? Adica ai profilul unei persoane si numele lui/ei si in paranteaza un alt nume (asta in cazul in care esti pe Timeline-ul lor.) Cum pot sa fac asta?

2 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Cum intri pe facebook, ştii că-ţi apare sus, în stânga, poza de profil, iar sub, "editează profilul". De acolo, te uiţi în dreapta, la "date de contact", scrie "adaugă un pseudonim".

| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Dai pe rotita aia, pe care dai si cand iesi s.a.m.d, dai editare date, la nume, o sa iti apara adauga porecla sau ceva de genu'
Bafta xD