| Selly13 a întrebat:

Cum imi schimb data sau ora la calculator? (scuze de categorie ) fundita

Răspuns Câştigător
| moRE_4547 a răspuns:

Dublu click pe ceasul din bara (coltul deapta - jos)

5 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Dai un click dreapta pe ceas, stii care apare in coltul drept a barei, dai click stang pe adjust date/time si setezi ora sau data la calculator happy

| Elise_1052 a răspuns:

Dai dublu click pe ora de la calculator. Fundita?

| Echaursi a răspuns:

Vezi ceasul din bara "Start"? Dai 2 click-uri acolo, setezi si Done.

Sper ca te-am ajutat

| monicutza98 a răspuns:

Ii dai dublu click pe ceasul ala de jos si acolo alegi ora care este.

| eSc a răspuns:

Jos la ceas dai click si dai change time and settings sau depine de windows poti sa dai la setari la control panel!

Bafta! Funda?:03