| EusuntLoredana a întrebat:

Imi spuneti va rog cum pot avea pe calculator print? Scuze pentru categorie.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Print este functia de listare (tiprire) pe hartie/carton, cu ajutorul unui dispozitiv numit imprimanta sau multifunctionala (3 in 1: print, xerox, scanner).
Daca te referi la "printscreen", exista un buton pe tastatura, care, odata apasat, iti pozeaza imaginea de pe monitor si o poti salva ca poza cu ajutorul unor programe, precum Paint din Windows.
Depinde la ce anume te-ai referit tu prin "print".

| EusuntLoredana explică (pentru dannyel86):

Nu ma refer la aparatul print ci la un site print care poti colora

| dannyel86 a răspuns (pentru EusuntLoredana):

Fa-mi cunscut site-ul (un link, sau denumirea exacta), ca sa-ti pot spune daca poti lucra pe el si offline, pe calculator happy