| Pustii a întrebat:

Cum imi schimb numele de la yahoo messenger... dar sa si imi arate pe id nu doar pe mail?

Răspuns Câştigător
| RappKid a răspuns:

Shift+ctrl+c acolo dai sa selectezi la toti dupa next dai edit my contact detail setezi cum vrei si apot finish fundahappy
(shift+ctrl+c->select all->edit my contact details->finish)

1 răspuns:
| BadBoyCristy a răspuns:

Dai click pe avatar si iti apare o lista, dai clic pe "contact details" si editezi pe acolo. Dar vezi ca cei din lista ta vor primi o solicitare de primire a detaliilor contactului pe care trebuie s-o accepte fiecare, cine nu o accepta, nu va vedea noul nume.
Sper ca ti-am fost de ajutor!