| DiNaMiK a întrebat:

Cum imi schimb setarile la Need For Speed Underground 2 pentru ca incerca sa folosesc sagetile si tastele asdw dar nu pot sa selectez sau sa fac ceva nici enter nu pot sa dau pot folosi doar mous-ul il pot folosi si nu imi pot alege nici un sponsor cand termin o cursa.Va rog dati raspunsuri bune!

Răspuns Câştigător
| al3xandru_4340 a răspuns:

Pentru tutorial intra aici http://cerculet.com/pag.php?user=spike36676&Submit1=Intra+in+Cont!

1 răspuns:
| Kelton27 a răspuns:

Intri in Need for speed underground te loghezi, nu intri in carera, si te duci la optiuni si te duci la controls dai clik si le faci tu cum vrei