| Skipy_1559 a întrebat:

Cum instalez cu Daemon Tools?

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Pai iei Daemond Tools happy si dai Dublu Click pe el happy apoi o sa iti ceara sa restartezi PC ii dai ca esti de acord happy si apoi happy dupa ce se restarteaza ii dai Next Next next tongue cum e acolo, iar la sfarsit astepti si u sa isi incarce el o Imagine virtuala happy in my Computer happy apoi poti sa ii dai tu Click dreapta Emulation si All Option ON si pai VIRTUAL CD/DVD ROM si mai jos Set number of virtual Drivers happy si dai cate vrei tu happy Bafta happy

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca te referi cum il instalezi dai doar pe next si bifezi undeva I agree...
Daca te referi cum faci imagine dai la Mount Image alegi imaginea. iso si vuala. Sper ca te-am ajutat
Pa, Pa

| Adryano_4588 a răspuns:

Simplu...mai intai instalezi in pc programul Daemon Tools, apoi dai un restart la calculator, dupa aceea intri unde ai instalat programul (directorul Daemon Tools)dai dublu click pe el si in dreapta jos o sa iti apara iconita Daemon Tools(un fulger rosu)dai click dreapta pe el, apoi o sa iti apara Virtual CD/DVD ROM si in spre stanga Device 0...click pe el te duci unde ai programul, jocul sau filmul care vrei sa-l instalezi cu Daemon Tools, si gata. Sper ca te-am ajutat, pa pa