| FriendsShow a întrebat:

Cum instalez un joc cu daemon tools? explicatie clarawinking(funda)

3 răspunsuri:
| KillerNrOne a răspuns:

Ok.deci e foarte simplu mai intai trebuie sa ai o archiva *. nrg sau*, iso(astea sunt cele mai cunoscute)dupa care jos in drepta ai un cd trasnit de un fulger acela e daemon tools dai clik pe el dupa care selectezi device 0:[*]no media si il duci la archiva iso sau nrg si dai open astepti 5 sec si dupa care te duci in my computer si selectezi(acolo la cd-uri)numele archivei, sper ca ai inteles succesbig grinbig grinhappy!

| AnonymuxX a răspuns:

Nu e greu.
Te duci la iconita de la bara a daemonului dai click stanga pe ea, apoi trebuie sa iti apara cateva optiuni: unmount all drivers, device 0, device 1, device 2, device 3 in functie de cate ai. Dai click pe unul din acele device-uri si apoi iti apare pe mijlocul ecranului sa cauti si sa selectezi imaginea jocului, asta si faci cauti imaginea jocului dezarhivata sub forma de winrar(de preferat) si o selectezi apoi intra autorun-ul jocului.In my computer sub partiti langa dvd-drive este device-ul cu jocul! succes si sper ca ai inteles!big grinbig grin

| dge18 a răspuns:

Decihappy
1.Click dreapta pe program, open with, daemon tools.
2.Se incarca cd-ul! aaa si programul trebuie sa fie iso!(nu neaparat)
3.Si il instalezitongue
4. te bagi in joc si gta!
Este usor sa stiihappy