| Antonia90 a întrebat:

Cum instalez imprimanta Lexmark Z600 series? Am introdus Cd-ul si dupa ce aleg limba nu imi apare nimic, dau pe Instalare si imi apara tot sa selectez limba. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Incearca sa-i dai engleza, poate nu are totusi softul in romana si ramane "agatat" cautand romana. oricum nu-ti trebuie limba decat eventual pentru cancel print si order ink, deci chiar nu conteaza. scoate cd-ul, eventual da o repornire (restart) la calc si incearca din nou si da-i engleza la limba

| Antonia90 explică (pentru mixxjim):

Limba care am selectat-o e engleza ca romana nu e.

| mixxjim a răspuns (pentru Antonia90):

Scoate cd-ul si da un restart la calc

| Antonia90 explică (pentru mixxjim):

Am incercat si tot asa face