| eJ0keRz a întrebat:

Salut am o imprimanta Hp deskjet 1050 All in one j410 series si i-am pierdut cd-ul pentru instalare cum pot face fara cd sa instalez imprimanta in pc?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Dai jos driverul de aici: http://h20000.www2.hp.com/......ctList.jsp
Sunt două, j410a şi j410e, nu ştiu care îl ai tu.
Apeşi pe unul dintre ele, apoi pe următoarea pagină selectezi sistemul tău, (XP, Vista, etc), apoi pe următoarea pagină dai Download la HP Deskjet Basic Drivers. Apoi îl instalezi. Gata. Baftă!