| RecycleBin a întrebat:

Cum invat magii la metin? cine ma invata ii dau funda!

5 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Te duci in map1 ( primul oras) la Invatatori, sunt langa negustorul de arme, putin mai la dreapta.Sunt vreo 8, cam asa. Te duci la cei cu sageti, si alegi una. Dupa vezi ce iti zice, apoi apesi pe tasta V, si apesi pe + de la vraji.

| D-Anna a răspuns:

Magiile le inveti la invatatori din map1 si daca ajungi la o magie dintre ele la 17-20 poti trece la avansat (adica sa faci M)si de acolo folosesti carti!

| Miru96 a răspuns:

Buna!
Dupa nivelul 5, te duci la magicienii aia alaturati, is cam 8 sau mai multi.Sunt cate 2 in general pentru fiecare caracter(razboinic, saman, ninja, sura). Dai click pe unul din cei doi care corespund caracterului tau, iar acolo magicianul iti va explica mai multe. Sper ca ti-am fost de folos, multa bafta si succes!(funda?happy )

| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

De la lv 5 ye duci la invatatorii de magii care se afla in oras

| catalinv91 a răspuns:

Magiile de se pot lua de la invatatori depinde de caracterul care il ai