| adrianajollie a întrebat:

Cum pot face m2/3 ( magii ) pe metin big grinbig grin? funda!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daysee a răspuns:

Cu cartibig grin de exemplu daca esti warr pe corp si vr sa faci m2 la aura cumperi cartea competentei aura sabiei si asa la toate magiile pana faci G si ca' sa faci P tot asabig grin.bft'awinking

| Scarlettt a răspuns:

Poi la m1 trebuie 1 carte m2 -2 carti m3 -3 carti m4 -4 carti m5- 5 carti m6- 6carti m7 -7 carti m8- 8 carti m9 -9 carti m10 10 carti happy fundita!

| Bianca123 a răspuns:

Salutare, ca sa iti faci M2/M3 pe metin2 trebuie sa-ti cumperi carti ale competentei si asa iti faci G1/G2... G10, pentru P iti va trebui pietre ale spiritului si multa exp Funda?

| EmyMartin94 a răspuns:

Nimeni nu a mentionat! cartile esueza de ff multe ori, is scumpe (pentru unii)winking Dar sa ajungi la P laughing Bafta!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa faci P trebuie sa cumperi piatra spiritului

| Toxicron99 a răspuns:

Cartea competentei... 1 pana la m2 si dupa 2 pana la m3winking