| WiPi a întrebat:

Cum iti poti sterge contul de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Simplu, dai un mesaj pe ''contact'' si soliciti stergerea contului.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbind cu administratorul (dna. admina) la Contact si trimit mesajul cu adresa ta de yahoo.

| Th3eo a răspuns:

Sus la contact ii spui Stelei ca vrei sa ti se stearga contul

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Ii trimiti un mail Ralucai, sus in dreapta la "contact", in care o rogi sa-ti stearga contul.happy. Pa-pa:*.

| amc a răspuns:

Nu til poti stergehappy
numai intra pe el si gata:d

| Gema a răspuns:

Nu cred ca poti...am intrat la editare profil si nimic... poti edita date fictive, sau poti apela la administratorul site-ului.succes

| JustFuguFish a răspuns:

Foloseste cuvinte licentioase si te vor ajuta ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca merge asa ceva. dar totusi incearca sa contactezi site-ul