| AmaneMisa a întrebat:

Cum joc GTA SAN ANDREAS? l-am instalat dar can vreau sa il joc imi apare "Wrong disc inserted.Please insert the CD/DVD" stiu ce inseamna, dar ce legatura are? help!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Trebuie crack-uit! happy

| just4you a răspuns:

Ia programul Daemond Tools fiindca pirateaza intr-un fel si iti face cd virtualwinking

| mafialuialinus a răspuns:

Trebuie sa il faci cu damen Tools si dupa ce il faci poti sa te joci

| paulpaul25 a răspuns:

Poi scrii pe google download san andreas crack si o sa iti dea o iconita noua de san andreas pe care o copiezi in fisierul unde il ai instalat si o sa te intrebe daca vrei sa o il inlocuiesti si tu o sa dai da! Si dupa aceea va merge! Succes!

| Marina_4164 a răspuns:

Trebuie pus Cd/DVD