| doraz a întrebat:

Am instalat gta s.andrs. dar cand ii dau play imi apare "wrong disc inserted.please insert the cd/dvd. Ce sa-i fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Nu ai crack-ul
Scrie pe google crack san andreas, il downloadezi, il dezarhivezi daca e nevoie, stergi iconita de joc din folderul cu joc, dai un refresh, copiezi iconita pe care ai luat-o de pe net, mai dai un refresh si o sa mearga happy

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu stii sa lucrezi cu daemon tools, sau nu ai crackul bagathappy

| drg1994 a răspuns:

Vezi daca are crack

| floaredetrandafir a răspuns:

Baga crack-ul

| AsU_2581 a răspuns:

Baga crackulwinking