| mara_4986 a întrebat:

Am instalat gta san andreas cu daemon tools, totul a mers ok dar cand dau play spune,, WRONG disc inserted.Please insert the cd/dvd.Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Baga crackul in directorul jocului happy

| costymaximus a răspuns:

Cumpara-l!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
am o ideis.de ce nu iei ce ai descarcat pe dvd.ar trebui sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca carck-ul de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mara copiaza in browser linkul asta : http://www.megagames.com/fixes/grand-theft-auto-san-andreas-2 dai click pe butonul download files si copiezi crackul in folderul cu GTA San Andreas de la Rockstar Games

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te joci tine daemon toolsul deschis cu gta san andreas

| liviu9898 a răspuns:

Da,te pot ajuta.Acestui program ii trebuie CRACK.Caute pe net.