| Teddy_6725 a întrebat:

Cum ma pot costuma de halloween? In haine mai normale. Funda :*
P. S :sunt fata

Răspuns Câştigător
| stefan31 a răspuns:

Buna. Daca vrei sa fi imbracata mai normal ai putea sa iti cumperi o masca sau o peruca.De exemplu poti sa te imbraci in haine normale, doar cu o palarie de vrajitoare si sa fi machiata(ruj negru, fardata la ochi in culori inchise). Succes!

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Esti fata, nu? ai putea sa te imbraci in baiat, in rocker, in emo, in profesoara, in tocilar, etc

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Buna. daca vrei normal poti sa te imbraci in rosu si sa iti pui niste coarne de dracusor (dca ai) si sa-ti pui o coada

| madulici31 a răspuns:

Buna! Ai putea sa te imbraci intr-o rochie neagra si o palarie ca si cand ai fi o vrajitoare si ai putea sa te machezi cu negur.Bafta!