| acris a întrebat:

Cum petreceti revelionul? ca eu m-am saturat de aceeasi braila cu primari care nu fac nimic pentru oameni ci doar pentru ei ahhh as vrea sa nu mai traim in lumea asta unde nimanui nu-i pasa de nimeni.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca ai sta cu ceva km mai aproape te-as invita eu la petrecere de Reveliontongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa draga mea, n-am planuri nu ies nu voi iesi, am doar cateva zile libere si vreau sa hibernez.In Bucuresti s-au organizat destule sunt brazi impodobiti in multe locuri sunt patinoare sunt incarcati pomii de beteala si lampitze si este atmostefa de sarbatori, mall-urile sunt pline.