| anonim_4396 a întrebat:

Unde va petreceti revelionul?

9 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

At homebatting eyelashes

| qMisaki a răspuns:

Pai trebuie acum sa ma pregatesc sa ma duc la prietena mea ca sa ne aranjam, apoi mergem la un club. Super, nu?

| Dorian_3315 a răspuns:

Pai eu cred ca o sa stau acasa desii ii tot amenint pe ai mei ca plec in oras cu niste prieteni... n-am vorbit inca cu ei inca nu e tarziuwinking daca nu e sa iesim stau acasa manc seminte...

| xGyAx a răspuns:

Acasa cu niste prietene ca parintii mei pleaca si ne distram toata noaptea...ne radem de ne doare burtalaughing

| denyiuly a răspuns:

Sunt din Corabia si imi petrec revelionul acasa cu niste prieteneti si voi iesi si la primarie aproape de miezul noptii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt din Bucureşti şi-l fac cu prietenii în Pţa. Revoluţiei!;-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acasa... am fost cam dezamagita pentru ca mai in fiecare an am facut ceva, ori au venit altii la noi ori noi la altii ori am plecat din oras... anul asta o sa stau doar eu, parintii mei si fratele meuhappy.

| JustMeBăi a răspuns:

Il fac la niste prieteni de'ai parintilor, sunt de treaba...si o sa mai fie vreo alte 10 persoane. Artificii nu cumparam, doar ne uitam la ele.hee hee

Succes, si Un An Nou Fericit!happy

| 54ndy a răspuns:

Acasă