| lolam a întrebat:

Cum po sa schimb mesaju de la burn buddy (hi5)cand imi fura cineva din gradina?

4 răspunsuri:
| Lavinia20 a răspuns:

Pe facebook undeva sus scfrei setari si dai acolo si iti apare acolo dupa ce dai la setari cum sa schimb, banuiesc ca pe hi5 e tot asa. eu folosesc doar facebook pentru acest joc pentru ca pe hi5 nu merge.
succes

| RimePeHartie a răspuns:

Pai dai pe plicu ala alb...si iti apare mesaju tau anterior, il stergi apoi scrii alt mesaj si gata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ca vreau si eu sa stiu.Adica inainte avea un buton de setari sus, dar acum cu versiunea asta nu mai este butonul ala.