| Orbithh a întrebat:

Cum pot adauga poze pe siteul Weheartit?

4 răspunsuri:
| Elennaelle a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont, iar apoi postezi poze big grin. fundita?big grin

| Elennaelle a răspuns (pentru Elennaelle):

Create an account-> sau poti sa te loghezi direct cu facebook'ul ...succes

| Orbithh explică (pentru Elennaelle):

Am cont.Si nu stiu cum sa postez pozele!

| Holocaust a răspuns (pentru Orbithh):

Păi când dai click pe o imagine, ai în colţ, dreapta sus o inima pe care iarăşi dai click, şi ţi-o postează direct la tine...pe profil sau ce naiba e ăla. în caz că vrei să le postezi de pe un alt blog sau ceva... du-te prima dată în colţ dreapta sus unde scrie "More", şi dă apoi pe "Get the heart button". După ţi se explică care-i faza, deci n-ai cum să nu înţelegi.
Baftă.